Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.
Bize Dair

Sigorta ve Otomotiv Sektöründe verimlilik sağlayacak inovatif ve kalıcı projelerle hizmete hazırız...

Telli Grup’un 1989 yılında tekstil ile başlayan, 32 yıllık ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine 2001 yılında kurulmuş Aksam Otomotiv A.Ş. "Sektörün dinamiklerini belirler ve kalıcı çözümlere dönüştürür." sloganı ile Sigorta Şirketlerine ait hasarlı araçların değerlendirilmesi alanında faaliyet göstermektedir.

Aksam olarak geliştirdiğimiz iş modeli ile günümüzde; 2005 yılından itibaren sigorta şirketlerinin kasko ve trafik branşında hasar ile oluşan tazminat ödemelerinde optimum verimlilik oluşmasını ve operasyonel, bürokratik iş yüklerinin istenen performans ve verimlilikte gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Aksam’ın bu iş modelinde hizmetin sunum sürecinde Telli Grup’un Hasar maliyet ve yazılımları konusunda uzman HYS, geri dönüşüm şirketi olan Ekosistem, yedek parça konusunda uzman EkoParça ve sigorta Aracılık hizmeti veren İstanbul HT Sigorta faaliyetlerinden de yararlanılarak sağlanmakta ve sigorta şirketlerine bu sayede performans ve verimlilik oluşturmaktayız.

Aksam olarak deneyimlerimiz olan sigorta, otomotiv, yazılım, yedek parça konularında sektör ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler geliştirmeye ve hedeflerimize emin adımlarla devam etmekteyiz.

Gelin, verimliliği Birlikte sağlayalım...