Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.
İnsan Kaynakları

Aksam İş Etik Kuralları

Etik Kurallarının Amacı

Telli Grup Etik Kurallarının amacı, Telli Grup’un her şirketi ve çalışanının hem bireysel bazda hem de profesyonel ilişkilerinin olduğu kişi ve şirketlere ilişkin olarak her durumda izlenmesi gereken işlem kurallarını tanımlamaktır. Ayrıca, bu kurallara uyulmaması durumunda izlenmesi gereken raporlama prosedürlerini de tanımlar.

İşbu Etik Kurallarının amaçları için Telli Grup; dolaylı ve direkt iştirakleri ve Telli Grup’un azınlık payına sahip olduğu ancak yönetimsel kontrolü altında olan tüm şirketleri kapsar.

Etik Kurallarına Uyum

İşbu Etik Kurallarında belirtilen tüm kurallar, T.C. yasaları ya da düzenlemeleri bir etik kuraldan daha kısıtlayıcı olmadığı takdirde –ki bu durumda o yasa ya da düzenlemeler geçerli olacaktır- her nerede çalışırsa çalışsın Telli Grup’un tüm çalışanları için geçerlidir.

Telli Grup’un, Grup tarafından kontrol edilmeyen bir şirketinde ancak Telli Grup’un hisseye sahip olduğu ya da bağlı olduğu bir şirkette yönetsel pozisyona sahip olan bir çalışan ya da yönetici, mümkün olan her durumda, bu şirketin eşlenik etik kuralları benimsemeye teşvik etmek için mümkün olan her şeyi yapacaktır.

Etik Kurallarının Dağıtım ve Bildirimi

  • Kurallar, sistematik olarak işe alındığında her bir çalışana teslim edilecektir
  • Kurallar, sistematik olarak her bir tedarikçiye teslim edilecektir

İnsan Kaynakları

Eğitim

Tüm çalışanlarımız için mesleki eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimi imkanları da sunuyoruz. Aynı zamanda konusunda uzman kişiler tarafından iç eğitimler ve oryantasyon programları düzenlemekteyiz. Şirketimizin gelişimine paralel olarak, çalışanlarımızın rekabet ortamında bizi öne çıkaracak ve geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olduğunu düşünüyoruz.

Performans Yönetimi

Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışanların belirli bir plan doğrultusunda çalışmalarını yürütmeleri, aynı zamanda hedefe ulaşırken bireysel gelişimlerine katkı sağlamaları ve ulaşılan sonuçların etkin bir şekilde değerlendirilmesi için performans yönetimine önem veriyoruz. Hedeflerle yönetilen yetkinlik bazlı performans değerlendirme sistemini uygulayan Telli Grup, belirlenmiş bir dönem içinde çalışanın iş tanımında belirtilen görev, yetki, sorumluluklarının yerine getirilmesine özen gösterir. Ayrıca şirketin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda gösterdiği gayret ve başarının değerlendirilmesi, ilerideki çalışmalarının eskisine göre daha başarılı olmasını sağlamak için yapılanmıştır.

Kilit Görev Yedekleme ve Kariyer Planlama

Performans Değerlendirme sisteminden elde ettiğimiz veriler kariyer planlamasının temelini oluşturmaktadır. Kariyer Planlaması ile şirketin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile çalışanların yetkinlikleri, mesleki formasyonu, deneyimi, nitelikleri, performans ve potansiyeli senkronize edilmekte, somut ve seçenekli değerlendirmeler yapılmaktadır.

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz 08:30-18:00 arasıdır.

İzin Politikası

İş Kanunu doğrultusunda izin politikası uygulamaktayız.

Yemek ve Servis Olanakları

Multinet kartı ve çalışanlarımızın ulaşımı için servis olanakları mevcuttur.

Sosyal Etkinlikler

Şirket ana stratejilerinden biri olan çalışanlarımızın bağlılığını ve motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle çalışanların birbirlerini daha iyi tanımalarını ve birlikteliğini hedeflemekteyiz.

İş Başvuru Formu

Başvurmak istediğiniz pozisyon
Özgeçmişinizi yükleyiniz
7GQTQ